Inteligentny Dom

Wizualizacja, BMS, zarządzanie KNX

Czy jesteś zmęczony koniecznością ręcznego sterowania każdym aspektem swojego domu, hotelu, biura? Czy chcesz uprościć swoje życie i zwiększyć wydajność energetyczną? Nie szukaj dalej niż technologia KNX. KNX jest systemem automatyki domowej, który pozwala kontrolować wszystko, od oświetlenia i ogrzewania po bezpieczeństwo i rozrywkę, za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dzięki KNX możesz tworzyć spersonalizowane sceny i harmonogramy, monitorować zużycie energii, a nawet zintegrować sterowanie głosowe dla zapewnienia najwyższej wygody. Ponadto KNX jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń i może być łatwo zintegrowany z innymi technologiami inteligentnego domu. Pożegnaj się z dniami kłopotów z wieloma pilotami i przełącznikami i przywitaj się z usprawnionym, wydajnym domem z technologią KNX. Sprawdźmy, jak ten rewolucyjny system może zmienić Twoją przestrzeń życiową.

Houseinhand to aplikacja stworzona na urządzenia iOS oraz Android która pozwala sterować domem w szybki i intuicyjny sposób. Do sterowania nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń, wystarczy tablet lub telefon z zainstalowaną aplikacją. Houseinhand łączy się bezpośrednio z routerem KNX/IP.

Dzięki Houseinhand możesz monitorować dom z każdego miejsca. Podgląd z kamer IP, wyłączenie świateł, nastawa temperatury podczas powrotu do domu, wyłączenie ogrzewania, to wszystko jest możliwe z Twojego telefonu. Możesz sterować oświetleniem, roletami, klimatyzacją, monitorować zużycie energii, sprawdzić pogodę, używać videofonu, sterować urządzeniami audio-video (np. TV,DVD, kino domowe).

Houseinhand pozwala stworzyć własne profile scenowe, które możesz dowolnie konfigurować. Przykładowo „relax” w którym światło przygasa do 30% a temperatura ustawiana jest na 25°C.

 Houseinhand łączy się bezpośrednio do systemu KNX dzięki temu komunikacja jest natychmiastowa. Zmiana temperatury, przyciemnienie światła czy odsłonięcie rolet następuje bezpośrednio po kliknięciu na ekranie Twojego urządzenia. Wystarczy pobrać aplikację oraz zainstalować ją na swoim urządzeniu. Pomocne będą również programy do konfiguracji, które pozwolą Ci zacząć kontrolować dom w ciągu kilku minut.

Previous slide
Next slide

KNX Smart Panel z ekranem dotykowym i intuicyjnym interfejsem użytkownika. Bezwentylatorowy panel dotykowy JUNG Smart Panel do montażu na ścianie sprawia, że zarządzanie zaawansowanymi funkcjami systemu KNX staje się o wiele łatwiejsze. Używany jako kompaktowe centrum sterowania umożliwia zarządzanie i monitoring oświetlenia, rolet i żaluzji, ogrzewania, klimatyzacji a także systemu alarmowego w jednym miejscu. Ponadto inteligentny panel wyposażono w kompletny zestaw urządzeń peryferyjnych takich jak kamerę cyfrową, wysokiej jakości głośnik i mikrofon. Dzięki zastosowaniu nowego, zintegrowanego z panelem oprogramowania konfiguracyjnego wszystkie funkcje systemu są łatwe do ustawienia, zaś przygotowanie całej wizualizacji zajmuję tylko klika chwil. Panele JUNG są tak łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu ujednoliconego Interfejsu Użytkownika, który pozwala na intuicyjne wybranie dowolnej funkcji. Wystarczy spojrzeć na kolorowy wyświetlacz a struktura interfejsu staje się jasna i przejrzysta dla każdego użytkownika. Zastosowanie wyświetlacza o proporcjach 16:9 i przekątnej ekranu 229mm  dostarcza samych przyjemności podczas analizowania wizualizacji.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

POBIERZ OFERTĘ