O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, instalacją oraz konfiguracją inteligentnych instalacji w systemie KNX. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze są gotowi sprostać największym wyzwaniom. Działamy na rynku od ponad 25 lat i zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie klientów.

Uważamy, że sukces leży w wąskiej specjalizacji współpracujących ze sobą najlepszych w branży praktyków (nikt z nas nie zna się na wszystkim, jednak razem wiemy już sporo).

Liczymy się z Waszą wizją, kosztami i czasem realizacji. Jesteśmy wymagający, kreatywni, niezależni, nie znosimy ograniczeń, inspirujemy się wieloma aspektami rzeczywistości, mamy czas na poznanie Waszych potrzeb. Cenimy sobie wysoką jakość każdego detalu i nie odpuszczamy do samego końca. Mając do dyspozycji najnowocześniejsze technologie wychodzimy naprzeciw Waszej kreatywności – naszym zadaniem jest urzeczywistnianie Waszych projektów.

Staramy się aby Wasze obiekty charakteryzowała współpraca z otoczeniem a współpraca wszystkich zainstalowanych systemów, reagujących automatycznie na wszelkie bodźce, samoczynnie realizując wcześniej określone zależności czy ustalony harmonogram, optymalizowała koszty przy zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa.

Certyfikaty, uprawnienia:

Zobacz Certyfikaty

Referencje:

Zobacz Referencje

 
Projekty w systemie ONNZ – mnóstwo pytań zadawanych przez praktyków,  inwestorom, aranżacji, wszystkim branżystom. Wszystko po to żeby o niczym nie zapomnieć. Zapytaj 

POBIERZ OFERTĘ