Instalacja KNX

Przez wiele lat działalności mieliśmy okazję pracować przy wielu zleceniach, polegających na wdrażaniu rozwiązań z zakresu Smart Home. To pozwoliło nam starannie wyselekcjonować najlepszy system, gwarantujący szerokie możliwości – KNX. Modułowość i niezawodność tego programu sprawiają, że należy on do najbardziej docenianych instalacji inteligentnych. Na potrzeby klientów tworzymy projekty, wdrażamy i konfigurujemy je według konkretnych potrzeb. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszych propozycjach i o tym, co oferuje ta platforma? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

System KNX – co to za program?

Prezentowane rozwiązanie jest standardem europejskim, wykorzystywanym w projektowaniu domów inteligentnych. Program KNX umożliwia integrację różnych urządzeń i funkcji  w jeden system. Dzięki niemu można sprawnie zarządzać zarówno oświetleniem czy osłonami okiennymi, jak i układami:

  • wentylacji,
  • ogrzewania,
  • bezpieczeństwa (monitoringiem i czujnikami).

Ponadto – do wyróżników tej instalacji należy możność podłączenia do niej urządzeń elektrycznych najróżniejszych producentów z całego świata. Dodatkowo projekt KNX może być dowolnie dopasowany do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Wraz z doradcą więc dobierzecie pakiet najlepiej dostosowany do Waszych oczekiwań, który ułatwi codzienne funkcjonowanie w domu lub w firmie.

Tym, co wyróżnia ten konkretny system, jest też łatwość obsługi. Nigdy więcej dziesiątek pilotów. Instalacją da się sterować, a wybrane parametry kontrolować, z poziomu jednego urządzenia – smartfona czy tabletu, tak lokalnie, jak i zdalnie. Charakteryzuje go także oszczędność energii – program optymalizuje zużycie elektryczności, a z drugiej strony – pozwala ustawiać temperaturę w wybranych pomieszczeniach, co przyczynia się do redukcji spalania paliwa w układzie ogrzewania.

Zaprojektujemy i wdrożymy program KNX

Aby instalacja ta działała w odpowiedni sposób, musi zostać właściwie wdrożona i skalibrowana. To zaś jest możliwe wyłącznie wtedy, jeśli powstanie stosowny projekt. Znając doskonale system KNX, jesteśmy w stanie – niemal dosłownie – skroić go do Waszych potrzeb. Dlatego najpierw porozmawiamy z Wami o tym, czego oczekujecie od programu. Jako fachowcy podpowiemy również, co w danym przypadku sprawdzi się najlepiej, a także nakreślimy plan działania.

Wiedząc już, czego potrzebujecie, stworzymy projekt, na podstawie którego powstanie instalacja KNX, zintegrowana z innymi układami w domu czy w firmie. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, zajmującymi się tworzeniem systemu, przykładając największą wagę do jakości wykonania. Od tego bowiem również zależy niezawodność dostarczanych rozwiązań.

Montaż jednak to nie wszystko. Program musi zostać jeszcze odpowiednio skonfigurowany. Dzięki temu, że znakomicie znamy ten standard, zarówno instalacja KNX, jak i jego kalibracja, przebiega relatywnie szybko i sprawnie. Spotkanie to także doskonały moment na to, by opowiedzieć więcej o funkcjonowaniu konkretnego systemu w praktyce. Chętnie pokażemy Wam możliwości zastosowanych rozwiązań. Zawsze świadczymy też profesjonalnie wsparcie techniczne, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące wykonanego projektu.

System KNX – zrobimy to najlepiej!

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy? Z jednej strony – mamy szerokie doświadczenie na rynku. Działamy od ponad 25 lat, dzięki czemu mamy świetne rozeznanie w technologii Smart Home. Inteligentne instalacje KNX nie mają przed nami tajemnic i my również chętnie przekazujemy je klientom.

Obszerne know-how, a także przywiązanie do detali – zarówno na etapie powstawania projektu, jak i tworzenia systemu – stanowi gwarancję, że program zintegrowany z układami w Waszym domu będzie doskonale się sprawował. Rozumiemy też indywidualne oczekiwania. Wszak to Wam KNX musi służyć i sprawiać, że będziecie lepiej odnajdywali się w mieszkaniu czy firmie.

Chcecie dowiedzieć się więcej o prezentowanych instalacjach? Upewnić się, co można ująć w projekcie? Zatem zachęcamy już teraz do kontaktu! Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a także odpowiedzi na wszelkie pytania związane z ofertą.

facebook.com/InteligentnyDomTorun

POBIERZ OFERTĘ