Inteligentny Dom

nagłośnienie, sale kinowe

System nagłośnienia sterowany systemem KNX to rozwiązania, które pozwala na łatwe zarządzanie dźwiękiem w domu, hotelu, biurze, sali konferencyjne. Z Państwa pomocą tworzymy systemy audiowizualne  (multiroom,  kina domowego) profesjonalne i takie na które nas stać. Po wysłuchaniu Państwa potrzeb doradzimy, zaprojektujemy i dobierzemy sprzęt dopasowany do Państwa stylu życia, potrzeb i budżetu.

 

Previous slide
Next slide

Prostota systemu KNX polega na tym, że wszystkie funkcje związane z nagłośnieniem są dostępne w jednym miejscu. Wszystkie urządzenia, takie jak wzmacniacze, źródła dźwięku, są połączone w jednej aplikacji służącej również do zarządzania oświetleniem. ogrzewaniem, roletami.

 

W ten sposób jednym kliknięciem możesz opuścić rolety, zasłonić zasłony, podkręcić ogrzewanie lub klimatyzację, opuścić windę od projektora, włączyć projektor, włączyć wzmacniacz, opuścić ekran, ściemnić światło, włączyć dowolny film, koncert. Sztos.

Komfort dla Twojego gościa

Zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją sprzętem RTV itp

Oferta skierowana jest do wszystkich placówek, które troszczą się o komfort swoich gości.
Chcielibyśmy, aby Państwa goście przenieśli się w świat komfortu i relaksu, żeby chętnie i często powracali do Państwa placówki, choćby miłymi wspomnieniami, polecając znajomym.
Nie będziemy ukrywać kosztu wprowadzenia systemu ID, to od 4,20 zł dziennie, przez 10 miesięcy. Inwestując taką kwotę, apartament (pokój) będzie wyposażony w system, który jednym, hotelowym pilotem będzie:
1. włączał i wyłączał telewizor,
2. włączał i wyłączał radio,
3. tworzył nastrojowe oświetlenie (funkcja ściemniacza),
4. uruchamiał np. ekspres do porannej kawy,
5. Aby gość nie irytował się szukaniem włącznika światła w łazience: światło włączy i wyłączy się automatycznie.
Oczywiście to tylko przykładowe funkcję. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i będziemy starali się zrealizować wszelkie pomysły.

Czy warto ?
Każdy gość będzie długo pamiętał wizytę w tak wyposażonym hotelu i z pewnością poleci go swoim przyjaciołom i znajomym opowiadając o takich udogodnieniach.

System multiroom umożliwia również tworzenie różnych stref dźwięku, co pozwala na słuchanie różnej muzyki w różnych częściach domu. System KNX pozwala na korzystanie z systemu multiroom, dzięki czemu może łatwo i wygodnie sterować dźwiękami w każdym urządzeniu dźwiękowym z jednego centralnego urządzenia. Dzięki temu systemowi, używając różnych stref w domu, np. w kuchni, łazience, sypialni, czy na tarasie, gdzie każda z tych stref może odtwarzać muzykę lub radio w różnych lub tego samego źródła, a także kontrolować inne parametry dźwięku, takie jak bas, ton czy balans. Ważną zaletą systemu multiroom zarządzanego z KNX jest również jego modułowość i skalowalność. Dzięki temu, użytkownik w dowolnym momencie może rozbudować system.  

Projektujemy i przygotowujemy instalacje tak,  aby niczego nie zabrakło z zakupami sprzętu radzimy czekać do końca, tak aby w danym momencie wybrać dla Państwa najlepszy na rynku sprzęt starając się nadążyć i przewidywać rodzące się trendy.

Stawiamy na jakość i łatwość obsługi, każdy z naszych klientów może jednym urządzeniem (pilotem, telefonem, tabletem) obsłużyć cały sprzęt we wszystkich pomieszczeniach. Dajemy możliwość korzystania z Państwa zasobów wszystkim domownikom oraz z internetowych, nieograniczonych zasobów muzyki i filmów.

 


Nasze produkty dopasowują  się do instalacji w istniejących domach, mieszkaniach, biurach, hotelach, restauracjach oraz  nowo budowanych. Wprowadzamy rozwiązania tylko sprawdzonych producentów .

Korzystamy z najnowszych rozwiązań oferowanych przez liderów w branży.


zapraszamy do kontaktu. 

POBIERZ OFERTĘ